Atrakcje

Na terenie willi znajdują się 2 boiska, miejsce na grilla i ognisko oraz duży parking. Uroku dodaje górski potok, który przepływa przez posesję. 

Liczne atrakcje sprawiają że „Willa pod Zegarem” to doskonałe kwatery na ferie w górach jak również na wakacje. Na wsi w Karkonoszach można wypoczywać aktywnie zarówno latem jak i zimą!

Zobacz atrakcje wokół Willi Pod Zegarem

Trasy rowerowe

Odkryj Góry Izerskie podróżując na rowerze. Do dyspozycji masz szereg ciekawych, a przede wszystkim różnorodnych tras rowerowych. Swoje drogi znajdą u nas rodziny z dziećmi, jak i zdobywcy szczytów, ulubione trasy odkryją ci bardziej aktywni i wymagający, jak i ci korzystający z dwóch kółek rekreacyjnie.

Szklarska Poręba

Miejscowość ta leży w dolinie Kamiennej pomiędzy Górami Izerskimi a Karkonoszami. Od strony gór góruje nad nią Wysoki Kamień, a od Karkonoszy Szrenica. Szklarska Poręba to jeden z największych Sudeckich kurortów sportów zimowych i letnich.
Znajduje się tu 300km tras rowerowych wyznaczonych w górach i wokół Szklarskiej Poręby oraz wyciągi narciarskie.

szklarska

Świeradów Zdrój

To miejscowość uzdrowiskowa u stóp Gór Izerskich.
Zimą działają tu wyciągi narciarskie (1002 m n.p.m). Latem jest miejscem na spędzenie wspaniałego wypoczynku oferując bogatą gamę szlaków turystycznych, rowerowych oraz idealne tereny do uprawiania kolarstwa górskiego. W mieście znajduje się Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa – jedno z nielicznych uzdrowisk, gdzie z daleka od hałasu można wspaniale odpocząć i leczyć się. Atrakcyjności Uzdrowiskowi dodają tryskające źródła wód mineralnych oraz śródgórski klimat.

Kopaniec

Kopaniec jest wart małej wycieczki; ciągnie się wzdłuż drogi, która ostro wspina się pod górę , skąd możemy zachwycić oko wspaniałą panoramą. A trzeba zaznaczyć, że różnica w wysokościach pmiędzy dolnym a górnym Kopańcem to ok.400m . Za czasów niemieckich było to małe uzdrowisko dość licznie zaludnione, na obrzeżach miejscowość posiadała stację kolejową i funkcjonował tu nawet amfiteatr.

4

Paintball Trigger Happy

Park Paintballowy Trigger Happyl jest pierwszym tego typu obiektem w okolicach Jeleniej Góry. Został stworzony przez wieloletnich graczy i entuzjastów zabawy z myślą zarówno o osobach rozpoczynających swoją przygodę z paintballem jak i doświadczonych graczach ceniących fachowo przygotowane pola, wysokie standardy bezpieczeństwa i znakomity poziom świadczonych usług.
Park znajduje się na ponad 2-u hektarowej zalesionej działce, 6km za Jelenią Górą, 10 minut od centrum miasta, przy trasie Jelenia Góra – Zgorzelec.    
www.triggerhappy.pl

Stajnia Rybnica

Ośrodek ‚Stajnia Rybnica’ został założony w 2009 roku. Stajnia powstała z budynków zakupionych po dawnym PGR. Jazdy dla początkujących zaczynamy od lekcji na lonży, gdzie opanujemy solidnie podstawy. Kontynuacją lekcji na lonży, są jazdy na ujeżdżalni w kilkuosobowych grupach lub jazdy indywidualne.
Dla chętnych są organizowane tereny 1-godzinne lub 2-godzinne.
Każde tereny dostosowuje się do umiejętności i liczby uczestników.
www.stajniarybnica.pl

Załącznik nr 2
Close Menu